יום ראשון, 21 בינואר 2018

אוספת רגעים

צילום: איריס נונסנקיס

רוב היום אני אוספת רגעים. לא תמיד אני יודעת את זה, אבל בערב, כשאני יושבת לשתות משהו, או כשהאיש ואני מדברים, או לפעמים המחשבות האלו מתגלגלות אל מתחת לשמיכה, אני אוספת אותם –מסמנת, הופכת, נוצרת. בזמן האחרון, היא חלק מהרגעים הללו.


להגיד שהבאנו כלבה בשביל הילדים, יהיה חצי נכון.
אמנם שוקולד נדנד בהתמדה, אבל לפחות במקרה שלי, שהחיות שהרשו לי לגדל היה צב, דג או מקסימום אפרוחים (עליהם כתבתי את הסיפור 'קרב תרנגולים' בספרי "מסיבת יורה"), רציתי להבין מה זה אומר כלב שהוא חלק מהמשפחה.
אז אחרי שנגמרו התירוצים (מסטיק עוד קטנה, נעבור את החגים וכו')
ובתום איסוף הזהרות מחברות שנשבעו בכל היקר להן שבתום התלהבות בת יומיים התיק נופל עלינו,
ולאחר סקר שוק קצר של בוגרי אימוץ חיות מכלביות, שהודיעו שהטראומות נחשפות בשבוע השני ואילך,
בכל זאת הלכנו על זה.
יש משהו טוב בלצפות לרע - כל מה שקורה הוא הפתעה נהדרת.
וזה מה שמתרחש אצלנו עם דוניה.
יש עניין, הילדים רוב הזמן מחויבים, הטראומות ניתנות לגישור.

הבאנו אותה לפני שלושה חודשים מחדרה אוהבת חיות, מפוחדת ושותקת. בת שלוש, שהתה שם חמישה חודשים, לאחר שננטשה עם שלושה גורים.
מיד כשנכנסה הביתה, ראינו שזירת הסלון מוכרת לה. היא נשכבה בנינוחות על השמיכה שהכנו עבורה והרגישה בבית. מלאת בטחון ושומרת, עולצת ומשחקת, חמימה ואוהבת. עם מנטה זה ממש סיפור אהבה.
מאז אני אוספת רגעי משפחה, גם איתה. מתחיל להתרקם לי סיפור עליה.

תגובה 1:

  1. איזה סיפור גדול ומעורר השראה! הייתי נשוי במשך שבע שנים בלי ילד, ולכן הבעל שלי התחיל להתנהג בצורה מוזרה, מגיע הביתה לאחרונה ולא לבלות איתי עוד ויאמר שהוא רוצה גירושין. אז נעשיתי מאוד ואיבדתי בחיים כי הרופא אמר לי שאין שום דרך להיכנס להריון זה באמת עושה את החיים אומללים בשבילי. עד שחזרתי לחבר שסיפר לי על ד"ר אלבה מהאינטרנט, איך הוא עזר לנשים רבות עם בעיות דומות שעברתי אז פניתי אליו ב: (Dralaba3000@gmail.com) והסביר לו, הוא סיפר לי הכל צריך להיות מסופק לפני שהוא יכול להטיל את הקסם על המפגש כדי להחזיר את בעלי אשר עשיתי, והוא שלח תפילה חזקה הייתי צריך לומר באמצע הלילה כפי שהוא הטיל את הלחש של אהבה. זה היה נס 24 שעות לאחר מכן בעלה היחיד שלי חזר אלי והתנצל על כל מה שעשה ואמר לי שהוא מוכן לגמרי לתמוך בי בכל מה שרציתי, להתקשר במהירות את ד"ר אלבה ולספר לו מה קורה על זה רגע והוא גם מוכן ושלח לי תרופה צמחים אשר אמר היה לרפא כל מחלה לא רצויה או זיהום שמנע ממני להרות ואז הורה לי איך להשתמש בו לפני שפגשתי את בעלי. כאן לאחר השימוש צמח יליד זה שורש, כמה שבועות לאחר מכן התחלתי להרגיש סימנים של הריון בכל מקום, הייתי באמת בהריון ואני פשוט ילדה ילד בתינוק בחודש 1. אני נשבע בכל העולם יגלה על ד"ר אלבה לשמר את היחסים שלי, אשר גם נותן לי ילדים אני יכול לקרוא בגאווה שלי היום. עבור כל אישה שחושבת שזה בלתי אפשרי, הנה הזדמנות לחייך ולהביא אושר למשפחתך חביב ליצור קשר עם ד"ר אלבה בדוא"ל ב: (Dralaba3000@gmail.com). או whatsapp / viber לו דרך +1 (425) 477-2744, אכן, אלוהים נשלח להביא לאיבוד אוהבי ולהביא לך אושר ..

    השבמחק