מי אני
מטפלת בכתיבה ובפסיכודרמה, מדריכת הורים, מנחת סדנאות והרצאות, מלווה אנשים ומילים בדרך היצירה.

ניסיון מקצועי

את ההתמחות הקלינית שלי ערכתי בכלא ניצן ובפנימיית בנות. כיום עובדת עם נוער בסיכון והוריו בתוך בתי הספר. בעלת קליניקה פרטית. עוסקת בתהליכי מעבר ושינוי – גיל התבגרות, הריון ולידה, פרידה מהחיים וכו'.

לימודים וכישורים

M.A תואר שני בפסיכודרמה (לסלי קולג').
MA תואר שני בכתיבה יוצרת (אונ' חיפה),
לימודי טיפול בדמיון מודרך ו NLP (רטר),
קורס מנחי סדנאות כתיבה (מתא"ן),
סדנת בימוי דוקומנטרי (חשיפה),
לימודי "הונה" – שמאניזם אורבני  (קריסטינה),
מסטר ברייקי (הודו, נירנג'ן).

המקצוע שלי

המקצוע שלי משתנה על פי העניין והדלתות שנפתחות בפניי. הדבר היחיד שאני יכולה להגיד על מה שאני עושה, הוא שתמיד אהבתי לעסוק בעבודות שלי ושאני רואה בהן הגשמה עצמית. כשהגיע אלי העולם הטיפולי  - הוקסמתי. מאז למדתי כלי טיפול שונים כגון דמיון מודרך, כתיבה ובפסיכודרמה, ואני לא מפסיקה להתפתח. אם כי בתוך תוכי אני יודעת, שלהיות מטפל זו דרך שמהותה חמלה, כנות וצניעות.

הדרך שלי לטיפול

הייתי עיתונאית והתוודעתי לסיפורים טובים על אנשים יפים. הנחיתי סדנאות כתיבה יוצרת, במהלכן פגשתי דמויות מרתקות עם לב מרגש. עם הזמן מצאתי שפחות מעניינת אותי הטכניקה שבכתיבה ויותר הביטוי, השחרור ותהליך היצירה הפנימי. משם הגעתי לטיפול. כיוצרת, הכרתי את האמנות שעזרה לי להבין את עצמי ולחולל שינוי, ויצאתי למסע חיפוש אחר כלים יצירתיים נוספים, שמסייעים לנפש להיפתח ולקבל את עצמה. בראשית הייתי מטופלת, ומשם התחלתי להאמין בכוח העצום של הצעידה יחד, בידיו המחבקות של מטפל/ת אכפתי/ת ואוהב/ת.

הדרך שלי להנחיית הורים

מתוך עבודה עם מבוגרים ונוער, הדרכות להורים, תזה שערכתי בנושא העברה בין דורית, וכמובן החיים האישיים שלי, התוודעתי לקושי הגדול באתגר ההורות בת זמנינו. כיום אני מייעצת, מדריכה ומנחה הורים באופן פרטני וכללי.